Dlaczego My ?

Nasza Tenisowa Misja!

Szkoła Tenisa KAMSPORT, to miejsce stworzone z myślą o pasjonatach tenisa oraz o początkujących, którzy dopiero chcą poznać tę dyscyplinę sportu. Właśnie dla nich przygotowany został profesjonalny program nauczania. Do każdego poziomu umiejętności, staramy się podejść indywidualnie – by gra sprawiała przyjemność i przynosiła satysfakcję, a zarazem poziom waszych umiejętności wzrastał. Zajęcia dla dzieci prowadzone są w postaci Mini Tenisa oraz w oparciu o program “Tenis 10”, natomiast zajęcia dla młodzieży i dorosłych są zgodne z najnowszymi trendami w nauczaniu tenisa ziemnego. 

Tenis, Tenis, Tenis...

By wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy różne formy udziału w zajęciach. Poczynając od zajęć indywidualnych – by nauczyć się jak najwięcej, do zajęć w małych grupach 3-4 osobowych – by wspólnie z innymi czerpać radość z gry. Celem jest stworzenie grup o wyrównanym poziomie, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Wszyscy instruktorzy i trenerzy Szkoły Tenisa KAMSPORT, posiadają uprawnienia nadane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz nieustannie poszerzają swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach doszkalających.
Przez cały rok

TENISOWE WAKACJE

Od 2014 roku organizujemy tenisowe obozy młodzieżowe, wyjazdy dla dorosłych oraz wczasy rodzinne.

Sezon rozpoczynamy majówką, a kończymy wyjazdem do Turcji w listopadzie. Nie zapominamy także o narciarzach z którymi co roku odwiedzamy Alpy lub Dolomity. Więcej o naszych wyjazdach możecie się dowiedzieć w górnej zakładce wyjazdy.

Lekcje indywidualne

Lekcje indywidualne to świetny sposób, aby rozpocząć swoją przygodę z tenisem. 100% trenera i cały korty jest tylko dla Ciebie.

Zajęcia grupowe

Zajęcia w grupach 3-4 osobowych dla: dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Dobry stosunek ceny do ilości wiedzy jaką możecie zdobyć na korcie.

Wakacje

Można pojechać na wakacje, aby nauczyć się grać w tenisa, albo pojechać grać tenisa i połączyć to z wakacjami. Dla jednych i drugich, początkujących i tych bardziej zaawansowanych, dzieci i dorosłych zapraszamy na Nasze wyjazdy tenisowe.

Serwis

Poza nauką tenisa dbamy o sprzęt. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem rakiet tenisowych oraz squash. Rakiety naciągamy przy użyciu oficjalnej maszyny US OPEN – Wilson Baiardo – więcej w zakładce serwis.